0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Слупел Егрет Бич Ридс крајбрежни треви пејзаж галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

Слупел Егрет Бич Ридс крајбрежни треви пејзаж галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

DEN 102.08
Достапно.

Од стока

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x -во -големи : 30 x 1,5 x 30 преголема : 36 x 1,5 x 36. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : животно, птица, природа, на отворено, трева, растение , Рид, крајбрежје, вода, плажа, брег, брег. Дизајн од Стив Хунзикер.

За производот

Купувачите избираат и