0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Дикси Завиткани Џиновски Сламки, Црвени, гроф -DXEGW104

Дикси Завиткани Џиновски Сламки, Црвени, гроф -DXEGW104

DEN 653.44
Достапно.

Од стока

Екстра-широката слама е специјално дизајнирана за замрзнати пијалоци како милкшејк, слад, плови и кашести снегулки. Секоја слама е завиткана за да се обезбеди санитарно издавање. Полипропилен отпорен на пукнатини помага во минимизирање на отпадот. Дикси Завиткани Џиновски Сламки : Наменети за замрзнати пијалоци. Полипропилен отпорен на пукнатини. Секоја слама е завиткана за да се обезбеди санитарно издавање. Полипропилен отпорен на пукнатини помага во минимизирање на отпадот. Материјал(и) : Полипропилен. Боја(и) : Црвена. Големина : 10 1/4".

За производот

Купувачите избираат и