0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Крем за поправка на кожата SkinMedica, 1. мл

Крем за поправка на кожата SkinMedica, 1. мл

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Најдобрите производи за нега на кожата користат природни состојки за да ви дадат здрав и убав изглед. Кремот за поправка на кожата на кожата Медица го прави токму тоа. Нежни анти-старечки и навлажнувачки придобивки од овој третман. Специјалната формула на витамин Ц и витамин Е го подобрува тонот на кожата и ги одвраќа слободните радикули за да ви даде посветл тен и да ги изедначи брчките. Омега-3 масни киселини го охрабруваат производството на здрави клетки на кожата. Крем за поправка на кожата на кожата, 1,7 мл.

За производот

Купувачите избираат и