0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Nuwallpaper Планински Бреза Сива Винил Кора И Стап Позадина, 216-во од 20.5-во, 30. квадратни. фт

Nuwallpaper Планински Бреза Сива Винил Кора И Стап Позадина, 216-во од 20.5-во, 30. квадратни. фт

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Ставете ја вашата соба среде шума од бреза со овој прекрасен дизајн на позадина. Печатени на премиум кора и стап материјал кој е целосно отстранлив и никогаш нема да ги оштети ѕидовите, оваа прекрасна и бујна шума додава природен изглед на секој простор. Преуредете ги ѕидовите за неколку минути со оваа стилска опција за украсување која ви заштедува време и мака од обичните тапети. Доаѓа на ролна од 20,5 х 18 стапки. Шик бреза дрво дизајн. Излупете и залепете за нанесување, повлечете нагоре за да отстраните. Nu Wallpaper е безбеден за ѕидови и не остава лепливи остатоци зад себе. Nu Wallpaper се држи до секоја мазна, рамна површина совршена за самостојни проекти. Идеален за изнајмување или украсување на домот. Доаѓа на ролна од 20,5 инчи х 18 стапки и покрива околу 30,75 квадратни метри. фт. Дизајн повторување на 20.5-во. Овој производ НЕ треба да се применува на текстурирани ѕидови ? мазна чиста, сува, обоена површина само (без нелеплива боја или остатоци од сапун).

За производот

Купувачите избираат и