0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Chaps Men's & Big Men Original Potton Crewneck Color Block Block Block

Chaps Men's & Big Men Original Potton Crewneck Color Block Block Block

DEN 320.00
Достапно.

Од стока

Времето на џемпер е зад аголот. Оригиналниот џемпер во боја на Chaps Chaps, е нашиот најпродаван стил на џемпер. Ова разноврсно парче може да се носи сам или слоевито под јакна. Мекото чувство на рака и рафинирано тело го прават овој џемпер на пуловер совршен главен предмет за канцеларијата и обичните излегувања. Достапно во големини S до 4 XB. 100% памук. Екипаж. Увезени. Машина за перење. Класично вклопување.

За производот

Купувачите избираат и