0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
А Стратмор Покана Коверти Со Евра Размавта, 1 4, Светло Бела Поставени, 25 Пакет

А Стратмор Покана Коверти Со Евра Размавта, 1 4, Светло Бела Поставени, 25 Пакет

DEN 733.28
Достапно.

Од стока

Испорача импресивна пошта Со Џем Хартија® А7 Стратмор Покана Коверти! Направено од квалитетни 80 фунти. хартија и со елегантен Евро Размавта, Нашите Светло Бели Поставени пликови испорачуваат привлечна, професионална пошта што ќе ја забележи вашиот примач. Овие пликови се со димензии 5 1/4 "х 7 1/4" и се совршено прилагодени за испраќање покани за венчавки, НЕВЕСТИНСКИ туш РСВП, честитки, деловна кореспонденција, дипломирање благодарам белешки, фотографии и многу повеќе! Помеѓу нивната елегантна бело-бела нијанса и елегантната евро-размавта, овие пликови се издвојуваат по квалитет и стил. Од personal до професионални пораки, нашите пликови се грижат за потребите на секој поединец во супериорна ефикасност. Овој пакет содржи 25 пликови. Секој има отворање брошура, V размавта, затворање на гума за џвакање активирана со влага и мазна поставена завршница. Големина : 5,25 во х 7,25 Во Боја : Светло Бело Поставено Количество : 25/Боја на пакување : Светло Бело Поставено. Големина : А7 (5,25 х 7,25 инчи). Количина : 25/пакување. Овие пликови се совршени за употреба за испраќање покани, честитки, РСВП, благодарници, подароци за родендени, дипломи, празници и многу повеќе. Карактеристики На пликот : директно затворање на гума за џвакање, висококвалитетна завршна обработка на хартија со Шипки, 30% рециклирана.

За производот

Купувачите избираат и