0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Жетва Фестивал Долги Нозе Кукла Денот На Благодарноста Рудолф Кукла Украс Гном Декорација Сет Рачно Изработени шведски Фигурини Со Симпатична

Жетва Фестивал Долги Нозе Кукла Денот На Благодарноста Рудолф Кукла Украс Гном Декорација Сет Рачно Изработени шведски Фигурини

DEN 279.84
Достапно.

Од стока

изработен со внимание на деталите и со висококвалитетни материјали, овој украс за кукли рудолф ветува издржливост и долговечност. Мерејќи ја вистинската големина, овој украс е разноврсен и лесно може да се вклучи во различни прилики. Не пропуштајте ја можноста да го подобрите вашиот празничен декор со овој симпатичен украс за кукли рудолф. додава празничен допир на вашиот декор за денот на благодарноста, а исто така е погоден за други свечености во текот на целата година.

За производот

Купувачите избираат и