0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Полициски симулатор: патролни службеници, Плејстејшн 4

Полициски симулатор: патролни службеници, Плејстејшн 4

DEN 959.84
Достапно.

Од стока

Бидете подготвени за ништо - дури и ако тоа е само автомобил што блокира автобуска станица. • Сообраќајниот систем кој органски создава несреќи, забрзани возила, сообраќаен метеж и други прекршувања во сообраќајот, како што се преминување на црвено светло и повеќе • Три области со неколку населби, секоја со свои уникатни таленти • Различни должности кои се движат од сообраќајни несреќи, регулативи за паркирање, повици за итни случаи, повици за итни случаи , до пронаоѓање на дилери на лекови или распрскувачи на графити • Прогресија за отклучување на области, автомобили и режими (стандардна и отворена патрола) • режими на секојдневна и симулација • Систем за интуиција • режими со еден и мултиплеер.

За производот

Купувачите избираат и