0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Delara Gots сертифицирани органски памучни чаршафи, опремени сет на листови, памук со должина од 400TC, ултра мека, свиленкаста, мазна и дише, со висок квалитет со еластичен

Delara Gots сертифицирани органски памучни чаршафи, опремени сет на листови, памук со должина од 400TC, ултра мека, свиленкаста,

DEN 1199.84
Достапно.

Од стока

Надградете го вашиот кревет во луксузен статус. Направено со сертифициран 100% органски памук Оваа постелнина има Sateen ткаат и оптимално броење на нишки од 400 за неспоредлива мекост и мазно, чувство отпорно на брчки. Нашите меки класични класични листови на метејни се уште помеки со текот на времето. Комплетен поставен лист со 3 парчиња - овој органски поставен лист со памук вклучува 1 вграден лист (54 "x75" +17 "длабок џеб) со сите околу целосно еластични, 2 стандардни перници (21" x32 ") со затворање на пликови и за намалување на пликот и да се намали и да се намали и да се намали Пластика, овој производ доаѓа во еднократна органска памучна кеса .. Висококвалитетни органски памучни листови - овие чаршафи се изработени од најквалитетен органски памук. Органските памучни чаршафи овозможуваат прекумерната топлина на телото да се расипе и нормалната телесна топлина да остане оптимална. Исто така, промовира поздрав сон и вашата кожа го добива луксузот што го заслужува со намаленото триење што значи помалку брчки и кршење на косата . луксузно чувство - сертифицирано со GOTS (Глобален органски текстилен стандард) и фино предиво (направено со долги главни памучни влакна) во Една единечна форма се користи за да се направи оваа неверојатно мека ткаенина за броење од 400 конец. Префрлете се на нетоксични вашите производи ќе продолжат да омекнуваат додека ги користите и чистите, така што е лесно да се грижите : машината мие топли, нормални циклуси со слични бои. Не бели. Tumble Dry Ship. Топло железо кога е потребно.

За производот

Купувачите избираат и