0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Слатки Женски Дуксери Облека Со Долги Ракави Удобни Дуксери За Жени Плус Нејасни Еднобојни Женски Пуловер Врвови Големи Качулки Кадифен Зимска Облека За Жени Арми

Слатки Женски Дуксери Облека Со Долги Ракави Удобни Дуксери За Жени Плус Нејасни Еднобојни Женски Пуловер Врвови Големи Качулки

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

17" должина : 77cm/30.69" рамо : 54cm/21. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Секојдневно носење, кариера, запознавање, спорт, училиште, работа, улична облека итн. Лесен материјал, супер мек, ве одржува топло и стилски во текот на целиот ден.80" должина : 70см/27.05" ракав : 70. женски преголеми дуксери атлетски дуксери за жени слатки дуксери за жени плус големина долга качулка за жени дуксер за жени женски дуксери за жени дуксер жени преголеми дуксери за жени слатки дуксери за жени женски дуксери лесни дуксери жени.

За производот

Купувачите избираат и