0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Екена Милворк 18W 78 H Вистински Одговара Пвц Два Еднакви Подигнати Панел Ролетни, Град Сива

Екена Милворк 18W 78 H Вистински Одговара Пвц Два Еднакви Подигнати Панел Ролетни, Град Сива

DEN 10626.72
Достапно.

Од стока

Нашите композитни ролетни ЕПВЦ се дизајнирани за дополнителна издржливост и се држат до природните елементи. Тие се совршени за топли и влажни локации, како и за ладни и суви области. Композитни ролетни нудат елегантен изглед и мазна завршница. Тие се достапни во стандардни и сопствени опции за дизајн, со неограничени карактеристики за прилагодување. Дизајнерските бои нудат широк избор што одговара на надворешноста на секој дом. Изберете ги нашите тешки, долготрајни композитни ролетни за да додадете доживотна вредност во вашиот дом. Димензии : 18"W x 78" H (секоја бленда). Дизајниран и рачно составен според вашите спецификации. Вистински изглед и чувство на автентични дрвени ролетни. Додава вредност и убавина во секој дом. Може да се користи во директен контакт со ѕидарски. Може да се користи во директен контакт со влага.

За производот

Купувачите избираат и