0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Големиот чекан го сонча Оз. Свирка глава црвена, свирки глави

Големиот чекан го сонча Оз. Свирка глава црвена, свирки глави

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Многу комбинации на бои на главата/опашката. 2/0 свирка глава црвена, свирка глави големи чекани сончаат 1/4 мл. Секоја обоена глава е обложена со прав за исклучително издржлив финиш што ќе одолее на чипови и гребнатини многу подолго од редовните насликани глави. Басот јадете големите чекани кога полека се вртат по дното или над длабоките полиња. Басот јадете големите чекани кога полека се вртат по дното или над длабоките полиња. Премиум црни куки на никел и длабоки призматични очи го заокружуваат пакетот за најдобра глава на пазарот. Сончеви 1/4 мл. Забавувајте се со големите чекани, има доволно комбинации на бои на главата/опашката што можете да излезете со нешто што досега не било видено. 2/0 свирка глава црвена, свирки глави; Овие врвни глави на главата на главата од главата од Big Hammer нудат риболовци најдобро што има за местење на вашиот голем чекан или други опашки за пливање на брендот. Секоја глава на чекан со тежина доаѓа со различни избори со големина на кука за совршено да одговара на големината на големиот чекан за пливање што сакате да го облечете. 2/0 L свирка глави црвена. Двајцата агресивни чувари на горниот и долниот дел на вратилото ќе ја задржат вашата пластика таму каде што сакате, фрлени по фрлени. Овие глави и големите опашки од чекан работат добро за скоро секоја риба каде било, сол или свежа. 2 Агресивни чувари ја чуваат вашата пластика таму каде што сакате.Големиот чекан СОНЦИЗИРА 1/4 ОЗ. 2/0 свирка глава црвена, свирки глави; Овие врвни глави на главата на главата од главата од Big Hammer нудат риболовци најдобро што има за местење на вашиот голем чекан или други опашки за пливање на брендот.

За производот

Купувачите избираат и