0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
ZTTD Sewy Градина Метал-Решетки, Решетка-Облик-Решетки ЗА DIY Кондензиран Качување

ZTTD Sewy Градина Метал-Решетки, Решетка-Облик-Решетки ЗА DIY Кондензиран Качување

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Брз и лесен за инсталирање со ограничени вештини и вообичаени алатки.Совршен за поддршка на енергичен раст на растенијата кои се искачуваат со твининг (Како Клематис, Страст Цвет, Утринска Слава и Кралска Слива Катедрала Ѕвона)5.Совршен начин за прикажување и поддршка на вашите винарски растенија додека растат до целосна висина.Додава интересна карактеристика на ѕидот, оградата или екранот во вашата градина.ГОЛЕМИНА : 11,8"W x 17,7"H, боја црна.6 "H - Black Material : Железо со' рѓосан палто Пакет Вклучуваат : 1 x Градина Метал Решетка Решетка Во Облик НА РЕШЕТКА ZTTD Sewy Градина Метал-Решетки, Растителни Решетки Во Облик На Решетка ЗА Самостојно Качување Во Саксии А.Градинарски Метални Решетки, Решетки Во Облик На Решетка За Поддршка НА Растенија ЗА Качување ВО Саксии, Цветен Зеленчук Розова Лоза Краставици Од Бршлен Од Грашок, ЖЕЛЕЗЕН Метален Цврст КОСТУМ за МНОГУ РАСТЕНИЈА : металната градинарска решетка во саксии обезбедува поддршка за мали саксии и многу видови растенија за качување како Што се Бршлен, рози, клематис, јасмин, краставици итн.7" H - Black L : 15.

За производот

Купувачите избираат и