0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Карат Т.В. Сино-бел дијамант Стерлинг сребрен моден прстен во форма на срце

Карат Т.В. Сино-бел дијамант Стерлинг сребрен моден прстен во форма на срце

DEN 1040.00
Достапно.

Од стока

Без разлика дали барате класична форма или сечење што нуди максимална брилијантност и оган, дијамант со тркалезно ниво сигурно ќе ве задоволи. Стерлинг сребро има најлесна боја. Империјал 1/5 Карат Т.В. Сино-бел дијамант Стерлинг сребрен моден прстен во форма на срце : Дијамант Тежина : 1/5 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Pave Setcrafted in S925 Стерлинг сребрен во големини 6-9 неклучни морелеарни за дијаманти.

За производот

Купувачите избираат и