0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Чиста облека „лета низ облаците Пт 2“ платно уметност

Чиста облека „лета низ облаците Пт 2“ платно уметност

DEN 1887.84
Достапно.

Од стока

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Истакнати бои : сива, бела, црна 1х не е вашата просечна страница за фотографии. Сите фотографии на 1x се избрани од тим на куратори за професионални галерии, исто како и во вистинска галерија со фотографии. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Нашите куратори имаат искуство од добро познати институции како што се Сотби С и Тејт Модерната уметност. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Објавувањето на 1x е големо достигнување многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии, некогаш беа откриени на 1x. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи.Уметник : ПРИСТОЈНСКИОТ КОМПОЛЕСУБОТ : PEOPLESTYLE : MODERNER & MOREMENTIREPRODUCT TYPE : GALLERY-WRAPPED CANVAS ARTA Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има црно-бело слика на дете кое работи.

За производот

Купувачите избираат и