0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Brinley Co. женски меки квадратни пети ФАУ кожна пумпа

Brinley Co. женски меки квадратни пети ФАУ кожна пумпа

DEN 351.84
Достапно.

Од стока

Однесувајте се кон нозете со Reggie од Brinley Co. Со плетени тубуларни ленти и половина блок потпетици, ќе имате вистинска количина на талент. Подготвена нога и мека веганска кожа ја завршува оваа сандала за лизгање. Висина на пета : 2 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и