0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ РЕЛИГИЈА Псалм стих Рурална земја штала во обработлива графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од бела скала

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ РЕЛИГИЈА Псалм стих Рурална земја штала во обработлива графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна

DEN 671.84
Достапно.

Од стока

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 17 x 1,5 x 17 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметничките дела се однесуваат на : природа; Надвор; Штала; Село; Фарма; Рурален; Сликарство, религиозно. Дизајн по бела скала.

За производот

Купувачите избираат и