0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Скоро природно 7 'мини вештачко дрво од бор од кедар во тенџере

Скоро природно 7 'мини вештачко дрво од бор од кедар во тенџере

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Ако барате парче за да дадете изјава, не гледајте подалеку од ова мини кедарско дрво, кое стои на импресивно високи седум метри. Со 3.614 убави, лиснат совети распоредени во текот на целата своја презентација, додава целосно ново ниво на декор на која било локација. Најдобро од сè, на оваа декорација со два тона нема потреба од вода, што ја прави совршена и за дома и за канцеларија. Скоро природно 7ft. Мини вештачко дрво од бор од боја во тенџере : широко 7 'високи и 26 ”. Боја со два тона. 3.614 совети. Одлично за влезови. Совршен за дом или канцеларија. Може да треба да се обликува во форма кога се отстранува од кутијата. Мерењата се пресметуваат од секоја најдалеку испружена димензија. Не-декоративно расадник тенџере : W : 11.5, H : 9.5, D : 11.5.

За производот

Купувачите избираат и