0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Девојки за правда секојдневно фавеат џемпер од руно, големини 5-18

Девојки за правда секојдневно фавеат џемпер од руно, големини 5-18

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Оваа правда со долги ракави секојдневно омилено џемпер на пуловер ќе биде суштински додаток на гардеробата на вашата девојка. Со симпатична екипа и сеопфатни отпечатоци, таа е сигурна дека ќе се истакне на или надвор од теренот! Супер-мекото руно е совршено за спорт или ладење. Правдата нуди парчиња тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано еволуираниот стил на вашите девојки. Пар со омиленото нозе за без напор кул изглед. Екипаж; Сеопфатно печатење; Руно; Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и