0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „празник социјална“ платно уметност од гено народи

Трговска марка ликовна уметност „празник социјална“ платно уметност од гено народи

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Уметник : Geno Peoplessubject : Пејзаж-аперестил : Куќа на производ Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има зграда од левата страна на рамката со дрвја околу неа. Гено е роден во Панама Сити Флорида и има црташе уште од мало дете. Бидејќи е најстариот од пет момчиња, тој е благословен да го наследи уметничкиот ген што е предаден на најстарото дете во последните четири генерации. Без формална обука, тој се гордее со можноста да постигне совршенство. Тој исто така верува дека неговата сила во неговите уметнички дела се постигнува со тоа што е многу разноврсен уметник. Arnено народи „Одмор социјал“ платно уметност.

За производот

Купувачите избираат и