0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Gubbermaide TakeAlongs Складирање на храна 15,7c 3,7L сад за сервирање 2pk, орхидеја

Gubbermaide TakeAlongs Складирање на храна 15,7c 3,7L сад за сервирање 2pk, орхидеја

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Мулти-пакувања контејнери за складирање на правоаголна храна од Rubbermaid се одлични за првично јадење, ручек, закуски, остатоци и многу повеќе. 15.7 C/3.7 L TKA SRVBWL 2 PK SPR22-ORCD Мулти-пакет контејнери за складирање на храна со гума од гума се одлични за подготвување оброк, ручек, закуски, остатоци и многу повеќе. Контејнерите за складирање на храна имаат ажурирани, потрајни капаци во светло рубин црвено. Капаците имаат сртови за лесно редење, така што заземаат помалку простор во вашите ормани и фрижидер. Микробранова безбедна база, безбедна машина за миење садови, безбедни за замрзнување и без БПА. Сетот содржи два контејнери од 15,7 чаши и капаци.

За производот

Купувачите избираат и