0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кутии за подароци за радост за време на одмор

Кутии за подароци за радост за време на одмор

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Кутии за подароци за преклопување на табла за идеални кутии се совршени за давање подароци за време на сезоната на празници. Нуди квалитет, вредност и погодност, секој асортиман вклучува 10 кутии за подароци во три опции за големина за да се сместат разни видови подароци. Само додадете лак во кутиите за подароци со теми за одмор за убав изглед. Асортиман за идеални кутии за кутии, асортиман за подароци, 10-пакет : Секој пакет содржи 10 кутии за подароци за преклопување. Кутии за подароци за преклопување со 2 парчиња. Капаците за кутии се отпечатени со празнични црвени, зелени и бели дизајни со тематски одмори, а базите на кутии се солидни бели. Фразите „радост“, „Среќен Божиќ“ и „Нека снег“ се појавуваат на капаците на кутиите во пакетот. Спакуван стан. Потребно е едноставно собрание. Димензии : кутии за долна облека : 11.1 "x 8.2" x 1,4 ". Кутии за кошули : 14,25" x 9,5 "x 1,875". Комби за облека : 17,25 "x 11.344" x 2,5 ".

За производот

Купувачите избираат и