0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Stupleg големо срце за да се обликува малку умови фраза Инспиративно сликарство wallидна плакета Нерамената уметничка печатена wallидна уметност

Stupleg големо срце за да се обликува малку умови фраза Инспиративно сликарство wallидна плакета Нерамената уметничка печатена

DEN 3.00
Достапно.

Од стока

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 12 x 0,5 x 12 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : глобус, настава, наставник, училиште, училница, потребно е големо срце за да се обликуваат малку умови. Дизајн од Ким Ален.

За производот

Купувачите избираат и