0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Детска соба од Ступел сина и постелнина Мал човек пештера сет од четири wallидни плаки уметност, 4 парчиња, на секои 15

Детска соба од Ступел сина и постелнина Мал човек пештера сет од четири wallидни плаки уметност, 4 парчиња, на секои 15

DEN 527.84
Достапно.

Од стока

Сите наши wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со слој фолија на страните што треба да се даде е јасен, чист изглед. Вашата уметност ќе пристигне подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да се задржи од оштетување во транзит. Димензии : 4pc, на секои 10 x 0,5 x 15. Нашите wallидни плаки започнуваат како убави литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со слој фолија на страните што треба да се даде е јасен, чист изглед . подготвен за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

За производот

Купувачите избираат и