0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Традиционална ориентална област на Кари, беж слонова коска 2, 5 '8'

Традиционална ориентална област на Кари, беж слонова коска 2, 5 '8'

DEN 3359.84
Достапно.

Од стока

Со бои на тон на накит и екстравагантни обрасци, ориенталните килими ја истакнуваат благодатта и гравитациите на традиционалните простории, додека додаваат допир на боемски привлечност на минималистички или современи простори. Повторно замислување на безвременските подни облоги што опфаќаа милениуми, овие персиски инспирирани килими ја издвојуваат елеганцијата на дизајнерот. Karrie Tradional Oriental Area reg, беж/ слонова коска 2, 5 'x 8'.

За производот

Купувачите избираат и