0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Покажете ги стеблата во Сандал Рејчи од страна на Бринли Ко. Ова ветре е на врвот со меки ткаенини и плетенка акцент на Еспадрил за додадена текстура. Нашиот потпис од 4 мм удобна пена ™ подножје и шарена спортска клин -потпетица го заснова изгледот. Висина на пета : 1 3/4-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1 1/4-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

За производот

Купувачите избираат и