0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ламба за табела за задачи со прилагодлива сенка

Ламба за табела за задачи со прилагодлива сенка

DEN 895.84
Достапно.

Од стока

Осветлете го просторот за живеење на вашето дете или подрачјето за студирање со нашата ламба за табели за задачи. Одликувајќи се со смела, светла завршница за разиграна вибрација. Прилагодливата сенка ви овозможува да ја ставите светлината точно таму каде што треба да биде. Конструиран од метал. Потребна е една сијалица од 60 вати, а не вклучена. Светилка за табели со задачи 9x7x21 со прилагодлива сенка.

За производот

Купувачите избираат и