0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Четири Сезони А Ц Компресор П Н: Одговара изберете: RAM МЕМОРИЈА 1500, 2008-DODGE RAM меморија 1500

Четири Сезони А Ц Компресор П Н: Одговара изберете: RAM МЕМОРИЈА 1500, 2008-DODGE RAM меморија 1500

DEN 2239.84
Достапно.

Од стока

Четири Сезони А/Ц Компресор П/Н : 157319 сите преработени компресори се изградени со користење на најновата технологија на компресори достапна денес и со користење на строги процеси на преработка. Тестирано за бучава,вибрации, издржливост, вакуумско распаѓање и распаѓање на притисокот за да се осигура дека нема протекување и подолг век на траење. Содржи р-12/Р-134а компатибилни дихтунзи, о-прстени или заптивки за правилно заменување на производот. Одговара Изберете : 2013 RAM меморија 1500 8 Цил 5.7 L 2010-2011 DODGE RAM меморија 1500 8 Цил 5.7 L 2008-2009,2012 DODGE RAM меморија 1500 8 Цил 4.7 L 2008-2010 ЏИП ГРАНД ЧИРОКИ 6 Цил 3.7 L 2008-2011 ДОЏ ДАКОТА 2008-2010 џип командант 6 Цил 3.7 Л 2010-2011 ДОЏ РАМ 2500 8 Цил 5.7 Л 2011 ДОЏ РАМ 3500 8 ЦИЛ 5.7 л и повеќе - додадете Го Вашето Возило Во НАШИОТ ДОДАТОК За Вклопување ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

За производот

Купувачите избираат и