0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
- Колекција Сатенски Ленти Кралот Јорган Покритие ПК

- Колекција Сатенски Ленти Кралот Јорган Покритие ПК

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Нашите Ленти За Собирање Т-250 Белите Мешани Листови имаат уникатно сатенско ткаење и ленти од 0,50 СМ/5 ММ, изработени да бидат и цврсти и меки. Направен од мешавина од 60% памук/40% Поли Чешлано предиво и завршен со мерцеризиран процес, овој лист сигурно ќе биде луксузен додаток во вашата спална соба. Колекција т-250 5 ММ Сатенски Ленти Кралот Јорган Покрие 2 ПК.

За производот

Купувачите избираат и