0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Даржеој Дете Момчиња Облечени Врвови Блуза Со Кратки Ракави Комплети Со Вратоврска Еднобојна Господин Училишна Униформа Кошула Вратоврска Костум Дозвола

Даржеој Дете Момчиња Облечени Врвови Блуза Со Кратки Ракави Комплети Со Вратоврска Еднобојна Господин Училишна Униформа Кошула

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Момчиња Мода Блуза Со Кратки Ракави Еднобојна Џентлменска Училишна Униформа Кошула Машна Костум Карактеристики : Quallity Qualty : момчињата кошула е изработена од мека ткаенина, мека дише одлична ткаенина, удобна за носење. Дајте му на вашето бебе пријатно искуство со носење. €Дизајн} : модерен дизајн на џентлменска облека во цврста боја, училиштето ја отвора сезонската кошула. ●Ocn® : Совршен подарок За натпревар, училиште, роденден, свадбена забава, банкет, рецитал, празник, церемонија, семеен собир, фотографија, секојдневен, туш за бебиња други формални специјални ocn. ● Зимска облека за девојчиња 10-12. 2 парче облека. детски фустан. облека за девојчиња. црна здолниште во собата. фустани деца. бебе дуксер. симпатична кошула. Зимска Облека за Девојче.

За производот

Купувачите избираат и