0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Верувај Мек И Џек Со Скуша И Скара Скипџек Без Жито Влажна Храна За Мачки, 5. оз. Лименки

Верувај Мек И Џек Со Скуша И Скара Скипџек Без Жито Влажна Храна За Мачки, 5. оз. Лименки

DEN 251.68
Достапно.

Од стока

(24 Пакет) Верувај Мек И Џек Со Скуша И Скара Скипџек Без Жито Влажна Храна За Мачки, 5,5 мл. Конзерви (24 Пакување) Верувај Мек И Џек со Скуша И Скара Скипџек Без Жито Влажна Храна За Мачки, 5,5 мл. Кансин од 2006 година, семејството Верува произведе здрава, многу вкусна храна за домашни миленици во објект за човечка храна. Рецептите богати со протеини, фокусирани на хидратација на верувава обезбедуваат целосна и избалансирана исхрана на вашите сакани миленичиња вкусна и хранлива класична рецептивка На Верувабидејќи е формулирана со совршено избалансирана мешавина од витамини, минерали и таурин здрав за срцето, секоја конзерва што лесно се отвора е всушност комплетен оброк самостојно или како вкусен топче. Нема зрна, скроб или карагенани. Богата со протеини и влага. За возрасни мачки. Пакет од 24.

За производот

Купувачите избираат и