0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каубојски Бибоп-Спајк И Џет Ѕид Постер, 22.375 34

Каубојски Бибоп-Спајк И Џет Ѕид Постер, 22.375 34

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Овој Тренд Меѓународен Каубојски Постер За Ѕид Бибоп - Спајк И Џет Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Каубојски Бибоп-Спајк И Џет Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

За производот

Купувачите избираат и