0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мелиса и Даг Детска Книга-Ѕиркаат-А-Точка: Работи Што Одат

Мелиса и Даг Детска Книга-Ѕиркаат-А-Точка: Работи Што Одат

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

Книгите poke-a-dot ги поттикнуваат развојот на јазикот, препознавањето на боите и фините моторни вештини. Прави одличен подарок за бебиња и мали деца, на возраст од 1 до 3 години, за практична игра без екран. 10-страница интерактивна цврста табла книга со копчиња за притискање и" поп " на секоја страница. Книгите poke-a-dot® помагаат да се поттикне развојот на јазикот, препознавањето на возилото и фините моторни вештини.

За производот

Купувачите избираат и