0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Баок додатоци Нараквици Со Монистра Што Се Натрупуваат Дами Мажи Се Протегаат Повеќеслојни Нараквици Поставени Разнобојни Нараквици За Накит А

Баок додатоци Нараквици Со Монистра Што Се Натрупуваат Дами Мажи Се Протегаат Повеќеслојни Нараквици Поставени Разнобојни Нараквици

DEN 127.84
Достапно.

Од стока

Нараквици. Нараквиците со различни бои ќе имаат различнаesетика и можат да одговараат на вашиот стил. нараквица за секојдневно носење или секоја важна пригода. Носете ги овие нараквици што се редат со стил. Тие сигурно ќе изгледаат среќни кога ќе го добијат вашиот подарок што симболизира слобода.НАЈДОБАР ПОДАРОК-Повеќе комплети бохо нараквици кои ја симболизираат слободата се совршен подарок за вашата девојка, сопруга, сестра, ќерка, мајка, брат и пријател. Повеќеслојна Нараквица - оваа народна нараквица може да се најде насекаде. Комплет нараквици може да додаде одредена боја на вашето секојдневно носење. Женска Слоевита Нараквица Од Монистра-Чувствувајте се да ги измешате и усогласите за ваше задоволство според вашите постојано менувачки идеи. Комплет нараквици може да додаде одредена боја на вашето секојдневно носење. НАЈДОБАР ПОДАРОК-Повеќе комплети бохо нараквици кои ја симболизираат слободата се совршен подарок за девојки, сопруги, сестри, ќерки, мајки и пријатели. Изработени од врвен материјал : метал, акрилни монистра.Нараквици Со монистра Што се натрупуваат Дами Менс Се Протегаат Повеќеслојни Нараквици Поставете Разнобоен Накиткарактеристики : Прифатливи Комплети Нараквици Од Монистра - една нарачка вклучува повеќе стилови на нараквици, давајќи ви повеќе избори.опишете : Материјал : ориз монистра стаклени монистра вклучуваат : 1*(5 Слој нараквица) додатоци. Пристапни цени што не можат да се одбијат . Различни стилови на облека треба да се совпаѓаат со различни стилови на jewelry. Локалните жители ни кажуваат дека оваа нараквица ја претставува вашата внатрешна слобода, мир и убавина.

За производот

Купувачите избираат и