0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Фуле Црна Покривна Решетка За Покривање На Шината Крајна Школка За Тојота за Хајлендер КСУ 2001-07

Фуле Црна Покривна Решетка За Покривање На Шината Крајна Школка За Тојота за Хајлендер КСУ 2001-07

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Карактеристика : според фабричките спецификации.Совршен натпревар за вашиот автомобил.Заменете го крајот на решетката на покривот кога е изгубен или скршен, лесен за инсталирање.Стабилни карактеристики, висока сигурност.Опис : Сосема нов и висококвалитетен материјал : Абсколор : како што покажува сликата универзална опрема : Нофитмент : Погодна За Тојота ЗА Хајлендер КСУ20 2001-2007пакетот вклучува : 4х Решетка За Покрив Шини Крајни Школки Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Според фабричките спецификации. Совршен натпревар за вашиот автомобил. Заменете го крајот на решетката на покривот кога е изгубен или скршен, лесен за инсталирање. Стабилни карактеристики, висока сигурност. Опис : .

За производот

Купувачите избираат и