0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Менс Сандали Рибар Плажа Чевли Затворени Пети Кожа Сандала Мажи Отворено Шупливи Надвор Лето Жолто Кафеава 9.5

Менс Сандали Рибар Плажа Чевли Затворени Пети Кожа Сандала Мажи Отворено Шупливи Надвор Лето Жолто Кафеава 9.5

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Применливи сценарија : Овие сандали за пешачење се погодни за качување, пешачење или други спортови, а исто така се совршени за возење, работа, забава, слободно време и град наоколу. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Заштитно Капаче На Прстите : сандалите за пешачење на Отворено имаат гумен дизајн против судир на прсти за да ја подобрат заштитата на палецот и да спречат оштетување на прстите предизвикано од удирање камења и да ја обезбедат вашата безбедност во активности на отворено.

За производот

Купувачите избираат и