0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Седона Којот гума 27х9-За Арктикот Мачка АВТОМАТСКИ ТРВ 2008

Седона Којот гума 27х9-За Арктикот Мачка АВТОМАТСКИ ТРВ 2008

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Ултра издржлив, отпорен на пункција 6 труп со номинална оценка " Нова Технологија". Технологија за непречено Возење и агресивен дизајн на шарите за одлично влечење и непречено возење на сите терени. Интегрирани странични навртки за дополнителна влечна сила во длабоки патеки или индексирање низ карпите. Навртките за шарите се испакнати за дополнителна влечна сила и издржливост. Вграден штитник за раб за дополнителна заштита на тркалата. Ве молиме запомнете : големините на Гумите варираат во зависност од машината, проверете ја моменталната големина на гумата и тркалото пред да нарачате.

За производот

Купувачите избираат и