0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кајцр Девојки Обична Облека Во Собата, Разгорени Ракави И Цветни Печатени Панталони И Шамиче

Кајцр Девојки Обична Облека Во Собата, Разгорени Ракави И Цветни Печатени Панталони И Шамиче

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

Шема : Цветни печати. Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. 87 Tpants Должина : t20. 100t Tops Должина : t46t Bust : t55 Tpants Должина : t56, 5пресврт : t40tadvisted Возраст : t2-3 Години. Препорачан Возрасен Опсег : 18 Месеци-6 Години.

За производот

Купувачите избираат и