0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Скајлер Катриона Шарени Област Килим, Сива Виолетова, 5'1 7'6

Скајлер Катриона Шарени Област Килим, Сива Виолетова, 5'1 7'6

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Стилски додаток за секоја соба. Големина : 5'1" х 7 '6". Висина на купот : 0,25 инчи. Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се спречи менување и лизгање. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации.

За производот

Купувачите избираат и