0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Блескава Колекција Тркалезен Веренички Прстен Со Бели Дијамантски Монистра За Жени ВО 14к Розово Злато, Големина 8

Блескава Колекција Тркалезен Веренички Прстен Со Бели Дијамантски Монистра За Жени ВО 14к Розово Злато, Големина 8

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Овој прекрасен прстен е парче скапоцен камен што сигурно ќе ве воодушеви Што Е Изработено ВО 14к Розово Злато; Боја На Бел Дијамант : И-Ј Бел Дијамант Вкупна Тежина : 0,12 Карат; Ширина На Производот : 8,30 мм (0,32 Инчи); сите дијаманти се Пенливи и 100% Природни. Сите наши производи ќе вклучуваат кутија за подароци; Број На Модел : К8256-14кр-8 Ставки е помал од она што се појавува на фотографијата; Фотографијата е зголемена за да покаже детали;. Кога станува збор за давање подароци, секогаш ИМА ДИЈАМАНТ бидејќи значи "ЗАСЕКОГАШ"; затоа направете ја оваа крајна идеја за подарок за накит за жени, Мајки, Вереница, Сестри и свекрви, Денот На Мајката На Вљубените или Божиќ. ГАРАНЦИЈА - сите наши дијаманти се без конфликти; нашите производи се поддржани од неверојатна услуга за клиенти и нудиме гаранција за враќање на парите за 30 дена. 90 Дена Гаранција-стоиме зад нашите производи; ве Молиме прочитајте ја нашата страница за нас за повеќе информации.

За производот

Купувачите избираат и