0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Парма 36. во. Високо Асиметрично Цврсто Огледало, Злато

Парма 36. во. Високо Асиметрично Цврсто Огледало, Злато

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Форма инспирирана од мароко во злато му дава На Ѕидното Огледало Сафавиех Парма - 18w x 36 H внатре. егзотично чувство на глам. Совршен за простории со помали тавани, заоблениот врв на ова ѕидно огледало го привлекува вашето око нагоре, градејќи илузија за многу поголем простор. Полираното огледало внатре ја одразува вашата шикesетика. Димензии : 18w x 1d x 36 H во. Метална и борова дрвена рамка. Светла златна фолија заврши. Обликувано огледало со полиран раб. Вертикална ориентација. Вклучен висечки хардвер.

За производот

Купувачите избираат и