0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
wofedyo бебе најважен Отворено Девојки Момчиња Плажа Чевли Не-лизга Дете Деца Сандали Летни Патики Бебе Бебе Чевли бебе чевли

wofedyo бебе најважен Отворено Девојки Момчиња Плажа Чевли Не-лизга Дете Деца Сандали Летни Патики Бебе Бебе Чевли бебе чевли

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

Ако не сте сигурни која големина или други проблеми,ве молиме контактирајте не за да бидете сигурни дека ќе изберете точна големина. Стил : Секојдневен, Моден, Должина На Партискиот Ѓон=Должина на Стапалото+0,8 Тип на затворање : кука И Јамка мода : маскирна чевли горниот материјал : памук Ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно measurement.Големина : 21 Должина На Влошка : 13,5 СМ/5,3 " Препорачана Возраст : 15-18 Месеци ЕУ : 22,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 САД : 6,5 Погоден за : Мало Дете .

За производот

Купувачите избираат и