0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Купер Рачни Алатки Вис 186 - 27н Индустриски Инкрустирани Свиткана Смолкнување Дрс

Купер Рачни Алатки Вис 186 - 27н Индустриски Инкрустирани Свиткана Смолкнување Дрс

DEN 223.52
Достапно.

Од стока

Полумесечина/Вис Инкрустирани Индустриски Ножици Професионална шивачка и индустриска употреба. Најдобар квалитет прибор за јадење челик. Топла капка - фалсификувани никелирани сечила. Патентиран СЕТ-ЛЕСЕН стожер. Пакет Од 1 Професионален Шивач и Индустриска Употреба. Најдобар Квалитет Прибор За Јадење Челик. Топла Капка - Фалсификувани Никелирани Сечила. Патентиран Сет-Лесен Стожер.

За производот

Купувачите избираат и