0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Џип JK XRC СРЦ Генерал Гуми Превозникот 2007-Wrangler JK Неограничена Светлина Текстура Црна Smittybilt

Џип JK XRC СРЦ Генерал Гуми Превозникот 2007-Wrangler JK Неограничена Светлина Текстура Црна Smittybilt

DEN 783.68
Достапно.

Од стока

Компатибилен со 2007-2018 Jeep® Wrangler JK 2/4-Врата;Додадете носач на гуми на вашиот нов Smittybilt Gen2 XRC/SRC Браник за да добиете поголеми резервни гуми на Вашиот Џип. Овој нов дизајн на носачот на гуми завртки директно на новите Xrc/SRC Gen2 Браници и вклучува roto Pax и CB антена монтирања.; Директно Вклопување, Текстура Црна завршница. Произведени од 3/16-инчен ладно валани челик. Завртка на дизајн ЗА XRC / СРЦ ГЕН2 браници. Точка на вртење на рамката за дополнителна јачина. Подесена операција за отворање со една рака, наместена на фабричката задна врата. КБ И Џек монт и рото Пакс гас може носителот. Одговара Изберете : 2008,2011,2015-2018 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН 2007,2009-2010,2012-2014 ЏИП WRANGLER и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и