0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мубинео 4 јули Бебе Момчиња Девојки Облека Оигл Писмо Печатење Краток Ракав Екипажот Вратот Ромпер Летен Комбинезон

Мубинео 4 јули Бебе Момчиња Девојки Облека Оигл Писмо Печатење Краток Ракав Екипажот Вратот Ромпер Летен Комбинезон

DEN 169.28
Достапно.

Од стока

Големина (инч)tttttt. 100tlengh : t45 t Bust : t58tadvisted Возраст : t18 - 24 Месеци. 72 t Bust : t22. 96 t Bust : t20. Јака : Вратот На Екипажот. 80должина : t40 t Bust : t54tadvisted Возраст : t6 - 12 Месеци. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. 1x Ромпер. 70t Length : t14. Пријателски Совети : . НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА БЕБЕ : бебе ромпер, убави подароци За Денот На Независноста за вашето бебе, вашето бебе ќе ве сака повеќе. Шема : Орел, Писмо. 05 tadvisted Возраст : t12 - 18 Месеци. (1 инч = 2,54 см). 60t Length : t14. Спецификација : . 90t Length : t42. Табела со големина : (см/инч). ПРИЛИКИ : со својот симпатичен и стилски дизајн, нашиот бебешки ромпер сигурно ќе ги сврти главите каде и да одите. Направено од меки и дише материјали за мешавина од памук, нежно е за нежната кожа на вашето бебе. Содржина На Пакетот. 47 tadvisted Возраст : t3-6 Месеци. Должина на ракавот : Краток Ракав. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

За производот

Купувачите избираат и