0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машки Обични Уништени Фармерки Еластични Удобни Тексас Шорцеви

Машки Обични Уништени Фармерки Еластични Удобни Тексас Шорцеви

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

10 "Колк : 106см/41. Мазно чувство. Беспрекорната конструкција е многу нежна за кожата, а појасот е исто така удобен и не е премногу стегнат. Метод на перење : рачно перење и машинско перење се достапни и двете. Кога машинско перење, препорачајте нежен режим на перење! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.16" Должина : 52см/20. : 3х-Голема големина На Етикетата : 36 САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Половината : 91,5 см/36,02 "Колк : 116см/45,67" Должина : 58см/22,83 " Големина : ХХХХЛ Големина.73" Должина : 54см/21.31" Должина : 56см/22.47 " Големина : И Големина.52" Должина : 55см/21. Материјал : изработен е од 75%Вискоза, 25% Полиестер. Изработен е со мек материјал за удобност и самодоверба. Меките и пријателски за кожата материјали ќе ви донесат врвно искуство со носење. : Х-Голема етикета големина : 33 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 84см/33. Редовни машки шорцеви.

За производот

Купувачите избираат и