0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Машки Секојдневен Пердув Печатени Панталони Целосна Должина Копче Џеб Врвка Панталони Тренерки Каки Л

Машки Секојдневен Пердув Печатени Панталони Целосна Должина Копче Џеб Врвка Панталони Тренерки Каки Л

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Можете да подготвите уште неколку пара од овие панталони, и тие ќе бидат многу удобни во текот на летото.49"Size : MWaist : 76-85cm/29.49" машки обичен Пердув печатени панталони целосна должина копче џеб врвка панталони карактеристики : материјал : изработен од висококвалитетен полиестер кој е удобен и Дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење.34"Hip : 132cm/51. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум, Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Happiness. И тоа е многу меко, удобно, еластично, лесно и одговара на вашата кожа. Дизајн стил : Машки Обичен Папагал Печатење Панталони Целосна Должина Копче Џеб Врвка Панталони панталони во зима, на сите им треба пар топли панталони. Применливи Сцени : Дома, Секојдневно, Секојдневно Носење, Плажа, Забава, Клуб, Патување, Пешачење.Големина : М Половината : 76-85см/29,92-33,46" колк : 112см/44,09" Должина : 105см/41,34" Големина : Л Половината : 80-90см/31,50-35,43" Колк : 117см/46,06" Должина : 107см/42,13" Големина : XL Половината : 84-95см/33,07-37,40" колк : 122см/48,03" Должина : 109см/42,91" Големина : ххл половината : 88-100см/34,65-39,37" колк : 127см/50,00" должина : 111см/43,70" големина : хххл половината : 92-105см/36,22-41.70"XXXL92-105cm/36. Функција : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум, Одмор, Дружење, ви дава мода и happiness.43"Hip : 117cm/46.Можете да подготвите уште неколку пара од овие панталони, и тие ќе бидат многу удобни во текот на летото.97" должина : 113см/44.Композитниот дизајн, меката површинска ткаенина и топлата постава ќе ве стоплат во студената зима, изгледот е едноставен и дарежлив, можете да го носите овој пар панталони сами, тоа ќе стане фокус на публиката.

За производот

Купувачите избираат и