0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Вистински 3ctw Круг Намалување Дијамант Менс Персоналните Гроздобер Годишнината Свадба Бенд Солидна 18k Роза, Бело Или Жолто Злато H SI2

Вистински 3ctw Круг Намалување Дијамант Менс Персоналните Гроздобер Годишнината Свадба Бенд Солидна 18k Роза, Бело Или Жолто

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Вистински 3ctw Круг Намалување Дијамант Менс Персоналните Гроздобер Годишнината Свадба Бенд Солидна 18k Роза, Бело Или Жолто Злато H SI2. Овој Прекрасен Прстен се одликува Со Природни, А не Подобрени вкупно 3ктв дијаманти. Произведено во САД, сосема ново по нарачка. 18к Роза, Бела Или Жолта Златна Големина (7-14). Вклучена Е Проценка. Април Раѓање Камен. Ние произведуваме и дизајнираме накит-ве Молиме контактирајте не ако има некои посебни барања (Сопствени Дизајни, Големини На Прстени, различни варијации на камења или други спецификации) и ние ќе ви се вратиме Што е можно поскоро Поставени Со Природни, А не Подобрени Дијаманти. Произведено во САД. Изработено Во Цврсто Злато Од 18к.

За производот

Купувачите избираат и