0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мирис Убиец Злато Спреј Комбо, оз

Мирис Убиец Злато Спреј Комбо, оз

DEN 1503.84
Достапно.

Од стока

Се ослободи од проблемот лов мириси или застоена мириси Со Мирис Убиец Злато Мирис Елиминација Комбо, 44 мл. Златото Убиец На Мирис содржи Лов Сува Технологија, која е изградена за брзо сушење и обезбедува максимални перформанси. Без разлика дали се прска со часови, денови или дури недели пред да одите на лов, овој спреј за елиминација на мирисот сепак ќе обезбеди заштита. Користете Злато Убиец На Мирис кога треба да бидете што е можно подискретни. Формулиран за максимални перформанси откако ќе се исуши. Испрскајте го на вашата облека неколку часа, денови или дури недели пред да ловите. Научно формулиран да трае подолго. Над 99 проценти ефикасни при запирање на реплицираниот човечки мирис при тестирање На Универзитетот Рутгерс. Мирис убиец спреј.

За производот

Купувачите избираат и