0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Хунпа Жени Памук Лен Еластична Врвка За Влечење Половината Лабава Широка Нога Цврсти Панталони Со Џебови

Хунпа Жени Памук Лен Еластична Врвка За Влечење Половината Лабава Широка Нога Цврсти Панталони Со Џебови

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

13"L8123876cm/29.Женски Памучни Ленени Еластични Врвки За Влечење Половината Лабава Широка Нога Цврсти Панталони со Џебовикарактеристики : ВИСОК КВАЛИТЕТ овие женски широки панталони за нозе се изработени од висококвалитетен памучен ленен материјал, кој е лесен и дише, мек и пријателски за кожата, што ви дава опуштено и удобно искуство при носење. Појасот за вратоврска од хартиена кеса додава трендовски изглед додека стилот на панталони со широки нозе е софистициран За канцеларијата Практични предни џебови чувајте го вашиот .70"Length : 106cm/41. КАРАКТЕРИСТИКИ Оваа жена памучните ленени панталони се лесни и лабави, широка нога, цврста боја, опуштено вклопување.77"Hip : 111cm/43.64"Length : 108cm/42.67"Length : 107cm/42.52"XL10144080cm/31.73"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 72cm/28.57"Length : 110cm/43. Еластична половина со врвка За влечење, Слободно прилагодлива за .31" изработен е од висококвалитетни материјали со удобна ткаенина за секојдневно носење.13"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 76cm/29.52"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 80cm/31. Не гледам преку, нејзиниот течен и исклучително удобен, завесата на ткаенината изгледа поелегантно.МАТЕРИЈАЛ ИНВОЛВИРАЈ палацо панталоните се направени од 100% полиестер.91"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 84cm/33.

За производот

Купувачите избираат и